O pensjonacie Amfora

Pensjonat „Amfora” charakteryzuje duża ilość wolnej przestrzeni. Można tu znaleźć plac zabaw i basen, które czynią to miejsce idealnym do wypoczynku z dziećmi. Panujący tu klimat wpływa pozytywnie na samopoczucie i gwarantuje świetną pogodę przez cały sezon. Apartamenty Bułgaria oferuje tu w bardzo atrakcyjnych cenach, zapewniając jednocześnie Gościom pełen komfort i prywatność. Polecamy go na wypoczynek rodzinny lub w grupie przyjaciół, ponieważ posiadamy w tym kompleksie również inne apartamenty. Odległość od pięknej, szerokiej plaży pokrytej drobnym, białym piaskiem wynosi 250m. Plaża ta jest doskonałym miejscem na wieczorne spacery, ponieważ ciągnie się przez kilka kilometrów, aż do miejscowości Albena na północy. To wszystko sprawia, że Kraniewo jest bardzo popularne także wśród zagranicznych inwestorów, którzy zdają sobie sprawę, że nieruchomości w Kraniewie, podobnie jak nieruchomości Hiszpania, dają możliwość zarówno na szybki zwrot zainwestowanych środków, jak również na spędzanie wspaniałych wakacji w swym drugim domu.

Centrum miasteczka z dużym wyborem sklepów, restauracji oraz z bazarem, przystankiem autobusowym (regularne połączenie z Warną i Złotymi Piaskami) i apteką jest oddalone również o 4-5 minut spacerem. Jest to idealne miejsce na rodzinne, tanie wakacje, gdyż CENY W KRANIEWIE SĄ NIEPORÓWNYWALNIE NIŻSZE NIŻ W ZŁOTYCH PIASKACH CZY W SŁONECZNYM BRZEGU!

Osobom zainteresowanym innymi ofertami z Bułgarii, polecamy ten link. Tam znajdziecie Państwo większy wybór kwater, apartamentów, domów i willi w Bułgarii na wynajem wakacyjny. Jest to strona, dzięki której można rezerwować noclegi bezpośrednio u właścicieli.

http://www.ventacamisetasdefutbolbaratas.es http://www.goedkope-voetbalshirtsnl.com http://www.maillotfootbelgiquepascher.be http://www.fotbalovedresyeshop.com/ http://www.goedkopevoetbalshirtskopen.com/ http://www.Maillotsfootballboutique.fr http://www.fussballtrikotsoutletol.com/ http://www.xn--fodboldtrjerdk-yqb.com/ http://www.xn--ftboltatreyjursland-y1b6i.com/ http://www.maillotdefootbelgique.com